kalendar

April 23, 2024
  • Edukacija za privrednike: "Digitalni marketing" - Udruženje poslodavaca Zenica

KONKURS ZA POSAO

Firma Igla d.o.o. Zenica se bavi šivanjem vanjske odjeće, jakni, hlače, radne odjeće i dr.

Zbog povećanja potrebe proizvodnog kapaciteta Igla d.o.o. Zenica
dana 22.12.2018. godine objavljuje:

K O N K U R S

Na sljedeća radna mjesta;

1. Radnik/ca na doradi – 3 izvršioca

Opis poslova:
Vrši poslove ručne i mašinske dorade proizvoda
Pridržava se definisanih ciljeva produktivnosti, kvalitete i rokova
Vrši eventualne popravke nekvalitetno sašivenih proizvoda i poluproizvoda
Vodi evidenciju urađenih operacija i komada
Vrši kontrolu količine i kvalitete zaprimljenih komada i sve eventualne nedostatke javlja nadređenom
Uslovi:
SSS ili KV Poželjno tekstilnog smijera.
Sa ili bez iskustva.
Izražene motoričke sposobnosti

2. Šivač/ca – 10 izvršilaca

Vrši poslove ručnog i mašinskog šivanja
Kontroliše sašivene poluproizvode po zahtjevima tehnološke dokumentacije
Koriguje operacije i poslove radi osiguravanja produktivnosti i iskorištenosti materijala

Uslovi:
SSS ili KV za kandidate sa višegodišnjim iskustvom u ovoj branši,
Poželjno prethodno radno iskustvo u tekstilnoj industriji i samim tim kandidati sa radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima imaju prednost,
pouzdanost, odgovornost, fleksibilnost i drugi bitni uslovi za obavljanje radnih zadataka.

Prijave na ovaj konkurs lično popuniti u postorijama firme svakim danom od 07:00h do 15:00h ili poslati biografiju na e-mail adresu info@igla.ba. Firma se nalazi u Poslovnoj zoni I, Biznis inkubator (u krugu Željezare Zenica, kapija broj: 1).

Oglas ostaje otvoren do 29.12.2018. godine ili popune radnih mjesta.

Back To Top
X